egrivizilabda.hu

A LABDA VOLT A SLÁGER

Nyugodtan állíthatjuk, immáron több éves hagyomány, hogy december közepén járva, a ZF-Eger női és férfi csapatának tagjai jótékony ajándékozásban vesznek részt.

Idén sem történt ez másképp, csütörtök délután ugyanis ismét ellátogattak sportolóink az Egri Mlinkó István Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény kis növendékeihez, akik ezúttal is nagy-nagy örömmel fogadták a vízilabdás vendégeket.

pongo-vizi1.jpg

Amikor megérkeztek az intézménybe női és férfi csapatunk képviselői, ünneplőbe öltözve, szépen sorba ülve vártak a gyerekek, akik előbb karácsonyi dalokat énekeltek, majd verset mondtak, végül pedig a saját maguk által készített ajándékkal lepték meg a látogatókat.

pongo-vizi2.jpg

Természetesen a vízilabdások sem üres kézzel érkeztek, Biros Péter, a női együttes vezetőedzője, valamint Somhegyi Noémi csapatkapitány pedig két nagy zsák játékot adott át a lurkóknak, akik hamar birtokba vették az ajándékokat. Sláger volt idén is a gumilabda, amit hamar ki is próbáltak a gyerekek, és szinte mindenkivel játszottak egy kicsit.

pongo-vizi3.jpg

Az intézményben eltöltött nagyjából egy óra igazán aktívan telt, és szívmelengető érzés volt látni a gyerekek szemében a csillogást. Búcsúzóként a magunk részéről biztosítottuk vendéglátóinkat, hogy jövőre ismét visszatérünk, amire jött is a viszontválasz, hogy annál már korábban, az uszodában is találkozhatunk a gyerekekkel, akik már nagyon kíváncsian várják, milyen is egy vízilabda mérkőzés élőben.

Átvéve: az  http://egrivizila bda.hu/2017/12/14/labda-volt-slager/ oldalról