police.hu

Egy kutyás járőr napja

A Heves Megyei Rendőr-főkapitányság Területi Kisebbségi Kapcsolattartási Munkacsoportja 2017. november elején pályázatot hirdetett óvodás (3-6 éves), alsó tagozatos (7-10 éves) és felső tagozatos (11-15 éves) gyermekek részére „Egy kutyás járőr napja” témakörben – írja a   police.hu.

A megye valamennyi általános iskolájából és óvodájából közel 300 rajz és irodalmi alkotás érkezett a főkapitányságra, ahol azokat a munkacsoport tagjai értékelték.

pongo-rendor1.jpg

Fotó: police.hu

Korosztályonként díjazták rajz kategóriában az első három, míg irodalmi kategóriában az első két helyezettet, akiknek az értékes ajándékokat 2017. december 14-én adta át a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársa. Az óvodások és iskolások örömmel fogadták az intézményekbe látogató rendőröket.

Rajz kategóriában az alsó tagozatosok között I. helyezett lett: Kiss Georgina, Zsarnai Bence, Riz Anna, Váradi Tamás, Török Ádám csoportja (Eger, Mlinkó István Általános Iskola és Óvoda)

Forrás: http://www.egerhirek.hu