M.A.

Egyetemi adomány

Az Eszterházy Károly Egyetem rektora, dr. Liptai Kálmán, 2018. őszén azzal keresett meg, hogy az Intézmény javára jótékonysági koncertet szervez.

Örömmel fogadtam a kezdeményezést. December 1-jén megvalósult a hangverseny. Az Egyetem kápolnáját megtöltötték a koncert hallgatói. Az adventi hangversenyen diákjaink is felléptek egy rövid produkció erejéig, melyre lelkesen és nagy izgalommal készültek.

pongo-EKE_Kapolna_2.jpg

Nem az első alkalom, hogy az Egyetem támogatja iskolánkat, diákjainkat.

Idén a nagylelkű felajánlásoknak köszönhetően óvodásainknak új szőnyegeket, az iskolásoknak CD-lejátszót, a kollégistáinknak mosógépet vásároltunk.

pongo-adom001.jpg

pongo-adom003.jpg

pongo-adom004.jpg

pongo-eke3.JPG

A magam, a kollégáim és minden tanítványunk nevében köszönöm az Egyetem vezetésének, munkatársainak és minden támogatónak, hogy gondoltak ránk és ennyire kézzelfoghatóan segítik a hallássérült gyerekek életkörülményeinek javítását.

Muraközy Andrea

(Módosította pongo 2018.12.23. 12:17-kor)

(Módosította pongo 2018.12.23. 12:25-kor)