Salétli E.

Téma: Iskolai élet/Tanévi információk

Intézményvezetői pályázat

Intézményvezetőnk, Muraközy Andrea határozott idejű megbízása 2017. aug. 15-én lejár. Ezért az elkövetkezendő 5 éves megbízáshoz, az Emberi Erőforrások Minisztériuma pályázatot hirdetett az intézményvezetői álláshelyre.

A pályázati feltételekben megszabott határidőig összesen 1 pályázat érkezett, Muraközy Andreáé.

A pályázó pályázatával, vezetési programjával a nevelőtestület és az alkalmazotti értekezlet tagjai részletesen megismerkedtek és az érvényes jogszabályokat betartva, véleményezési jogukat gyakorolták. A 2017. 04. 12-én tartott szavazáson, a 72 fős alkalmazotti közösségből 70 alkalmazott jelent meg. Az érvényes szavazatok száma 70 volt, igennel szavazott 70 fő.

Muraközy Andrea igazgatói pályázatát az alkalmazotti testület 100%-ban elfogadta. A véleményt az Egri Tankerület továbbítja.

Végleges döntést az Emberi Erőforrások Minisztériuma hoz, várhatóan július első felében.