P.J.

Téma: Iskolai élet/Tanévi információk

Az e-Ügyintézés lehetőségének elérése gondviselő/szülő részére

1. Tanulói jogviszonnyal rendelkező gyermek gondviselői/szülői a KRÉTA ellenőrzőben érik el az e-Ügyintézés modult.

Felhívom a szülők/gondviselők figyelmét, hogy az e-Ügyintézés felülete csak böngészőprogramból megnyitott KRÉTA ellenőrzőből érhető el, mobil applikációból nem.

2. Tanulói jogviszonnyal még nem rendelkező gyermek (pl.: beiratkozó) gondviselői/szülői a https://eugyintezes.e-kreta.hu/címen található e-Ügyintézési felület jobb felső sarkában lévő ”Bejelentkezés”-gombra kattintva érhetik el a modult.

Az „Új ideiglenes felhasználó” funkciót kiválasztva hozhatnak létre ideiglenes belépési jogosultságot. A regisztráció során meg kell adni a nevet (Családnév és Keresztnév(ek)), e-mail-címet, a belépéshez választott felhasználónevet és a választott jelszavat (a jelszónak min. 6 karaktert, legalább 1 db nagy betűt A-Z és legalább 1 db számjegyet 0-9 kell tartalmaznia).

3. Tanulói jogviszonnyal már nem rendelkező tanulók (pl.: bizonyítványmásodlat-igényléshez) a https://eugyintezes.e-kreta.hu/ címen található e-Ügyintézési felület jobb felső sarkában lévő ”Bejelentkezés”-gombra kattintva érhetik el a modult.

Az „Új ideiglenes felhasználó”funkciót kiválasztva hozhatnak létre ideiglenes belépési jogosultságot. A regisztráció során meg kell adni a nevet (Családnév és Keresztnév(ek)), e-mail-címet, a belépéshez választott felhasználónevet és a választott jelszót (a jelszónak min. 6 karaktert, legalább 1 db nagy betűt A-Z és legalább 1 db számjegyet 0-9 kell tartalmaznia).

Tisztelettel:

Ballagó Zoltán tankerületi központ igazgató megbízásából

Krekk Mária

tanügyigazgatási referens