EGRI MLINKÓ ISTVÁN EGYSÉGES GYÓGYPEDAGÓGIAI MÓDSZERTANI INTÉZMÉNY, ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM



Keresés az oldalon



 TARTALOM
 ELÉRHETŐSÉGEINK
  Iskolánkról
  Óvodánkról
  Utazótanári hálózatról
  Mlinkó Istvánról
  ISKOLÁNK TÖRTÉNETE

Információs oldalak
  Bemutatkozunk
  Adataink
  Iskolai alapdokumentumok
  Különös közzétételi lista
  Pályázataink
  Mlinkó István Alapítvány
Iskolai élet
  Tanévi információk
  Hirdetőtábla
  A tanév eseményei
  MUNKATERVEK
  Tanulmányi versenyek
  Sportversenyek
  Iskolatörténet
  Előző évek eseményei
Utazótanári hálózat
  Utazótanári események
  Utazótanári bemutatkozás
  Audiológia

  VISSZA AZ EREDETI OLDALRA

TÁRHELYSZOLGÁLTATÓNK


UNSOFT.HU

Kapcsolat

Webmester


Belépés

Felhasználónév:

Jelszó:



  
<<< Előző cikkhez Következő cikkhez >>>

Pongó János

Téma: Iskolai élet/Tanulmányi versenyek

Versenyeredmények a 2015/16-os tanévben

  
 


MÁS FESZTIVÁL-NONVERBÁLIS DIÁKTALÁLKOZÓ

Eger 2015. október 16.

Résztvevők: Pósa Denisa Glonczi Vivien Repnyák Enikő Lólé Liliána Józsa Fanni Nagy Lilla Szabó Lilla Vozár Vivien Szajlai Szilvia

Díjazás: Elismerő oklevél


Felkészítő pedagógus: Lakatosné Kelemen Ágnes


XXX. HANYVÁRI PÁL KOMMUNIKÁCIÓS EMLÉKVERSENY

Sopron 2016. február 18-19.


Kovács Dániel        I.hely   (Szövegértelmezés nh. kategória)

Pozsomai Aladár   II. hely  (Szájról olvasás nh. kategória)

Váradi Szilvia        IV. hely   (Szövegértelmezés siket kategória)

Kovács Dániel,
Pozsomai Aladár   I. hely  (Nagyothalló csapat)


Felkészítő pedagógusok: Salétli Erzsébet, Cseh Sándorné


NYUSZI, HOPP!

Hallássérült és Beszédfogyatékos Gyermekek Országos Ügyességi Versenye

Eger, 2016. április 15.

Résztvevők: Kosuth Vanessza, Lázár Noémi, Repnyák Enikő, Riz Anna, Csikós Brendon, Kolozsvári Dominik, Váradi Tamás, Jártin Alec

Helyezés: III. hely

Felkészítő pedagógus: Hevér Zsuzsanna


KERÉKPÁROS ISKOLAI KUPA

Egri Rendőrkapitányság szervezése
Maklár, 2016. április 19.

Mészáros Dóra
Szajlai Szilvia
Váradi András
Pók László

Helyezés: III. hely

Díjazás: oklevél, 1000 Ft-os vásárlási utalvány

Felkészítő pedagógus: Erdélyi László


HALLÁSSÉRÜLTEK ÉS BESZÉDFOGYATÉKOSOK ORSZÁGOS ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIAI BAJNOKSÁGA

Budapest, 2016. május 12.

Kiss Zsolt     I. hely   100 m síkfutás
                    I. hely    Távolugrás
                    I. hely    Kislabdahajítás

Kiss Zsolt, Váradi Tamás, Jakab Róbert, Olasz Bence   I. hely   Svédváltó

Jakab Róbert       I. hely      Súlylökés
                           III. hely   100 m síkfutás

Bolla Ádám         II. hely    Súlylökés

Lázár Noémi         II. hely    100 m síkfutás
                            II. hely    Kislabdahajítás

Glonczi Vivien      II. hely    Távolugrás

Varga Lajos          II. hely    300 m síkfutás
                           III. hely   Távolugrás

Váradi Tamás      III. hely   100 m síkfutás


Felkészítő pedagógus: Hevér Zs., Lakatosné K. Á., Kovács Péterné, Lugosi A.


HALLÁSSÉRÜLT TANULÓK XXXIV. BORBÉLY SÁNDOR ORSZÁGOS TANULMÁNYI VERSENYE

Vác 2016. máj. 18-20.


Váradi Szilvia     s. II. hely    (Anyanyelvi készségek 3. évfolyam siket kategória)

Kovács Dániel    nh. II. hely   (Anyanyelvi készségek 3. évfolyam nagyothalló kategória )


Felkészítő pedagógusok: Salétli Erzsébet, Cseh Sándorné


"A világítástechnika története"-pályázat

2016. május

Pók László : Eredményes részvétel

Díjazás: Tárgyjutalom


Felkészítő pedagógus: Erdélyi László



"Tűzről pattant" alkotói pályázat

2016. május

Villangó Máté   I. helyezés   (11-14 éves korcsoport, szabadkézi grafika)

Vozár Vivien   I. helyezés   (11-14 éves korcsoport, montázs kategória)


Felkészítő pedagógus: Salétli Rita


SPECIALIZED Maraton

Szilvásvárad, 2016. május 29.


Váradi András IV. helyezés (39 km-es táv)


Felkészítő: Karcsai Imréné






<<< Előző cikkhezKövetkező cikkhez >>>


Generálás ideje: 0.04 mp