EGRI MLINKÓ ISTVÁN EGYSÉGES GYÓGYPEDAGÓGIAI MÓDSZERTANI INTÉZMÉNY, ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM



Keresés az oldalon



 TARTALOM
 ELÉRHETŐSÉGEINK
  Iskolánkról
  Óvodánkról
  Utazótanári hálózatról
  Mlinkó Istvánról
  ISKOLÁNK TÖRTÉNETE

Információs oldalak
  Bemutatkozunk
  Adataink
  Iskolai alapdokumentumok
  Különös közzétételi lista
  Pályázataink
  Mlinkó István Alapítvány
Iskolai élet
  Tanévi információk
  Hirdetőtábla
  A tanév eseményei
  MUNKATERVEK
  Tanulmányi versenyek
  Sportversenyek
  Iskolatörténet
  Előző évek eseményei
Utazótanári hálózat
  Utazótanári események
  Utazótanári bemutatkozás
  Audiológia

  VISSZA AZ EREDETI OLDALRA

TÁRHELYSZOLGÁLTATÓNK


UNSOFT.HU

Kapcsolat

Webmester


Belépés

Felhasználónév:

Jelszó:



  
<<< Előző cikkhez Következő cikkhez >>>

Pongó János

Téma: Iskolai élet/Tanulmányi versenyek

Versenyeredmények a 2016/17-es tanévben

  
 



 

A Dobó István Vármúzeum

Népmese napja alkalmából rendezett rajzpályázata

 

Eger, 2016. október 17.

 

Kovács Dániel 4. osztályos tanuló III. helyezés

 

Felkészítő pedagógus:Salétli Rita

 


 

XXX. Cházár András Úszóverseny

 

Vác, 2016. december 10.

 

Hallássérült tanuló

Pósa Denisa 6. osztályos tanuló

 hátúszás III. helyezés

 

Logopédia osztályos tanulók

Kiss Nándor log. 8. osztályos tanuló

 mellúszás I. helyezés
 
gyorsúszás II. helyezés

 

Gergyesi Ádám log. 7. osztályostanuló

mellúszás II. helyezés
gyorsúszás II. helyezés

 

Józsa Fanni log. 6.osztályos tanuló

mellúszás I. helyezés
gyorsúszás I. helyezés

 

Pintér Róbert log. 6. osztályos tanuló

mellúszás I. helyezés
gyorsúszás I. helyezés
hátúszás I. helyezés

 

Tóth Alexa log. 3. osztályos tanuló

mellúszás II. helyezés
gyorsúszás I. helyezés
hátúszás I. helyezés

 

A csapat tagja volt még: Repnyák Enikő 4. osztályos tanuló

    

                                                                                  

Csapateredmény: V. helyezés

 

Felkészítő pedagógus: Lakatosné Kelemen Ágnes

 


 

 

 

A Heves Megyei Rendőr-főkapitányság Területi Kisebbségi Kapcsolattartási Munkacsoportjának

„A jövő rendőre” és „Határvadászok” c. rajzpályázata

 

 

Eger, 2016. december

 

Riz Anna 3. osztályos tanuló I. helyezés

Mázló Levente óvodás III. helyezés

 

Felkészítő pedagógus: Nagyné Dócs Diána,Lipthay Ágnes

 

 


 

 

Fogyatékkal Élők Országos Úszó Diákolimpiája

 

 

Debrecen, 2017. február 11.

 

Kiss Nándor log. 8. osztályos tanuló

 50 méteres gyorsúszás I. helyezés

 50 méteres mellúszás I. helyezés

 

 


 

 

Iskolagyümölcs program rajzpályázata

„A tél és az egészség”

 

2017. március

 

Csóka Klaudia 3. osztályos tanuló: különdíj

 

Felkészítő pedagógus: Nagyné Dócs Diána

 

 

 


 

FMSZ 2017. évi Nyílt Serdülő és Felnőtt

Országos és Utánpótlásos Úszóbajnokság

 

Székesfehérvár 2017. március. 25.

 

Kiss Nándor log. 8. osztályos tanuló

 

 50 méteres gyorsúszás I. helyezés

 50 méteres mellúszás I. helyezés

 100méteres mellúszás I. helyezés

 200 méteres gyorsúszás II. helyezés

 50 méteres vegyesváltó III. helyezés

 50 méteres gyorsváltó III. helyezés

 


 

Hallássérült és Beszédfogyatékos Gyermekek

Nyuszi, hopp! Országos Ügyességi versenye

 

Eger, 2017. március 28.

 

Kosuth Vanessza 2. o.

Lázár Noémi 2. o.

Meixner Panna 2. o.,

Riz  Anna 3. o.

Csonka Szebasztián 3. o.

Lajos 2. o.

Váradi Tamás 2. o.

Zsarnai Bence 3. o.

 

Csapateredmény: I. helyezés

 

Felkészítő pedagógus: Hevér Zsuzsanna, Lugosi Andrea

 

 

 

 


 

 

Mezei és tájékozódási futóverseny

 

Eger, 2017. március 28.

 

 Zsarnai Alexandra 6. osztályos tanuló

 mezei futóverseny III. helyezés

 

Felkészítő pedagógus: Hevér Zsuzsanna, Lakatosné Kelemen Ágnes

 


 

Az ORFK - Országos Baleset-megelőzési Bizottság kiírása alapján a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság

 

„Biztonságos közlekedés gyermekszemmel” c. rajzpályázata

 

Eger, 2017. május

 

Mázló Levente óvodás

 megyei II. helyezés

 országos I. helyezés

 

Felkészítő pedagógus: Lipthay Ágnes, Szalay Krisztina,

 


 

 

Hallássérült Tanulók

XXXV. Borbély Sándor Országos Tanulmányi Versenye

 

 

Vác, 2017. május 18-19.

 

Török Ádám 3. osztályos tanuló

 

Anyanyelvi készségek 3. évfolyam siket kategória

II. helyezés

 

Felkészítő pedagógus: Gyárfás Hilda, Muraközy Andrea

 

 

 

 


 

XVI. Spezialized Maraton Szilvásvárad

 

Szilvásvárad, 2017. május 27.

 

Józsa Fanni log. 6. osztályos tanuló

 Rövid táv U15 lány kategóriában I. helyezés

 

Felkészítő pedagógus: Karcsai Imréné, Lugosi Andrea

 

 


 

Az EVAT Egri Vagyonkezelő és a Távhőszolgáltató Zrt

„Környezetbarát energia a jövőnkért” c. rajzpályázata

 

Eger, 2017. április-május

 

3. osztály: különdíj

 

Felkészítő pedagógus: Nagyné Dócs Diána

 


 

2017. évi Magyar Darts Sulimpia

 

Budapest, 2017. március 25.

 

Nagy Dániel log. 6. osztályos tanuló

 III-IV. korcsoportban I. helyezés

 

 

 

 

 


 

Gergyesi Ádám log. 7. osztályos tanuló birkózásban volt eredményes.

 


 

& lt; /div>


<<< Előző cikkhezKövetkező cikkhez >>>


Generálás ideje: 0.39 mp