Egri Mlinkó István Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola és Kollégium Egyszerűsített, nyomtatóbarát változat.
Ide kattintva léphet az eredeti oldalra.

Pongó János :
Versenyeredmények a 2018/19-es tanévben


2019.06.18.






 

 

 

A Honvédelmi Minisztérium és a Magyar Honvédség

„170 ÉVES A MAGYAR HONVÉDSÉG”

című amatőr képzőművészeti pályázata

 

Budapest, 2018. szeptember 25.

 

Csulák Dániel 6. osztályos tanuló pályázata külön elismerésben részesült.

 

Felkészítő pedagógus: Salétli Rita

                                                                                                        

 

Hallássérültek Diákolimpiai Sporttalálkozója

 

 

Szeged, 2018. november 17-18.

 

Olasz Bence tollaslabda fiú egyéni (középiskolás kategória) II. helyezés

Felkészítő pedagógus: Hevér Zsuzsanna

 

Ambrus Áron sakk fiú egyéni II. helyezés

Felkészítő pedagógus: Erdélyi László

 

Jártin Alex asztalitenisz fiú egyéni III. helyezés

Felkészítő: Kovács József Gyula, Murányiné Simon Ilona

 

 

A gyöngyösoroszi Ásványok Háza rajzpályázata

 

Gyöngyösoroszi, 2018. december

 

Kiss Georgina, Riz Anna és Váradi Tamás „Ásványkönyv szerintünk” című pályázata az 5-6. osztályos kategóriában I. helyezett.

 

Felkészítő pedagógus: Nagyné Dócs Diána

 

 

 

 

A Heves Megyei Rendőr-főkapitányság Területi Kisebbségi Kapcsolattartási Munkacsoportjának

„Barátunk a rendőr” c. rajzpályázata

 

 

Eger, 2018. december

 

Váradi Tamás, Jakab Tímea 5. osztályos és Glonczi Vivien 8. osztályos tanulók csoportos munkája az 5-6 osztályos korcsoportban I. helyezett.

 

Felkészítő pedagógus: Nagyné Dócs Diána

 

 

A BUDAVÁRI NAGYBOLDOGASSZONY-TEMPLOM 

MÁTYÁS TEMPLOMA c. rajzpályázata

 

Eger, 2019. február 04.

 

A logopédiai 4. osztály alkotása II. helyezett.

 

Felkészítő pedagógus: Kovács Zsolt

 

 

 

A Magyar Közút Nonprofit Zrt.

„Álomút” c. országos gyermekrajzpályázata

 

Kiskőrös, 2019. február

 

Jakab Tímea, Kiss Georgina, Riz Anna, Török Ádám,
Váradi Tamás és Zsarnai Bence 5. osztályos tanulók

 alkotása különdíjas lett.

 

Felkészítő pedagógus: Nagyné Dócs Diána

 

 

Alapítvány a ’48-as Hősök a Magyar Szablyavívó Iskola és a Kecskeméti Katona József Múzeum rajzpályázata

 

Kecskemét, 2019. március

Besznyák Lili óvodás alkotása különdíjas lett.

 

Felkészítő pedagógus: Mandák Gabriella

 

 

 

 

Kapkodd a lábad!

A FODISZ Heves megyei bajnokság tavaszi fordulója

 

Eger, 2019. március 21.

 

Péter Alex log. 4. o.

Vágó Alexandra, Csiki Liliána, Bundri Martin, Takács Zsolt 3. o.

Molnár Dzsesszika 2. o.

Ádám Virág 1. o.

Mázló Levente ek. 2. o.

 

Csapateredmény: I. helyezés

 

Felkészítő pedagógus: Hevér Zsuzsanna

 

 

 

Hallássérült és Beszédfogyatékos Gyermekek

Nyuszi, hopp! Országos Ügyességi Versenye

 

Eger, 2019. április 12.

 

Csiki Liliána, Vágó Alexandra, Bundri Martin, Takács Zsolt 3. o.,

Barta Ajsa, Váradi Alida, Kosuth Erik, 2. o.,

Péter Alex log. 4. o.

 

Csapateredmény: III. helyezés

 

Felkészítő pedagógus: Hevér Zsuzsanna

 

 

 

Az Egri Törvényszék, a Zoom Egyesület  

és az Országos Bírósági Hivatal

"Az igazság arcai - jog és a bíróság színesben"c.

közös gyermekrajzpályázata

 

Eger, 2019. május 16.

 

Csulák Dániel, Jánosi Renáta és Lólé Liliána 6. osztályos tanulók rajzát fődíjjal jutalmazták.

 

Kovács Dániel, Pozsomai Aladár, Váradi Szilvia 6. osztályos tanulók különdíjban részesültek.

 

Felkészítő pedagógus: Salétli Rita

 

 

 

 

Országos Tűzmegelőzési Bizottság

„Tűzmegelőzés” c. alkotói pályázata

 

Eger, 2019. május 17.

                                                              

                                                                                                  

Kosuth Erik 2. osztályos tanuló szabadkézi rajz kategóriában, 2. korcsoportban megyei III. helyezett

 

 

Felkészítő pedagógus: Kovács Zsolt

 

 

 

Hallássérültek XXXVII. Borbély Sándor

Országos Tanulmányi Versenye

 

Kaposvár, 2019. május 16-17.

 

Takács Zsolt 3. o. tanuló komplex anyanyelvi készségek siket kategória II. hely

Vágó Alexandra 3. o. tanuló komplex anyanyelvi készségek siket kategória III. hely

 

Felkészítő pedagógus: Gyenesné Bakos Tímea és Lékó Péterné

 

Váradi Szilvia 6. o. tanuló matematika siket kategória III. hely

Kovács Dániel 6. o. tanuló matematika nagyothalló kategória II. hely

 

Felkészítő pedagógus: Dudásné Móger Éva

 

Kovács Donát 7. o. tanuló komplex anyanyelvi ismeretek siket D kategória II. hely

 

Felkészítő pedagógus: Zsdánszki Csilla

 

 

 

 

Heves Megyei Rendőr Főkapitányság

Heves Megyei Baleset-megelőzési Bizottság

 

„A mobil várhat” c. rajzpályázata

 

Eger, 2019. május 29.

 

a 11-14 éves korcsoportban

Váradi Szilvia 6. osztályos tanuló megyei III. helyezés

 

Felkészítő pedagógus: Salétli Rita

 

a 11-14 éves korcsoport csoportos alkotás kategóriában

Jakab Tímea, Török Ádám, Riz Anna, Kiss Georgina, Váradi Tamás, Zsarnai Bence 5. osztály - különdíj

 

Felkészítő pedagógus: Nagyné Dócs Diána