AKADÁLYMENTES VÁLTOZAT TARTALOM • Elérhetőségeink • Bemutatkozunk • Közzétételi lista • Pályázataink • Alapítványunk • A tanév képei • Fotóalbumok • Ballagási tablók
  
 
Beküldő neve
webmester
Beküldés időpontja :
2016.09.18.
Elolvasva
674
  Nyomtatható változat

Tantestület

Téma: Iskolai élet/MUNKATERVEK

2. melléklet: Tantárgyfelosztás

<<< Előző cikkhez Következő cikkhez >>>
 
    

  
 

  

Osztály

Csoport

Tantárgy

1.félév

Tanár

logopédiai 6.

természetismeret

3

Bedécsné Tóth Katalin

logopédiai 7.

biológia-egészségtan

2

Bedécsné Tóth Katalin

logopédiai 8.

biológia-egészségtan

2

Bedécsné Tóth Katalin

siket 4.

környezetismeret

2

Bedécsné Tóth Katalin

siket 5.

természetismeret

2

Bedécsné Tóth Katalin

siket 6.

természetismeret

2

Bedécsné Tóth Katalin

logopédiai 2.

magyar nyelv és irodalom

8

Bozó Renáta Magdola

logopédiai 2.

matematika

5

Bozó Renáta Magdola

logopédiai 2.

környezetismeret

1

Bozó Renáta Magdola

logopédiai 2.

ének

2

Bozó Renáta Magdola

logopédiai 2.

erkölcstan/hit- erkölcstan

1

Bozó Renáta Magdola

logopédiai 2.

rajz és vizuális kultúra

2

Bozó Renáta Magdola

logopédiai 2.

testnevelés és sport /alapozó t.

6

Bozó Renáta Magdola

logopédiai óvoda

fejlesztés

6

Buczkó Anett

utazótanári órák

fejlesztés

15

Buczkó Anett

siket 1.

matematika

4

Cseh Sándorné

siket 4.

egyéni anyanyelv

7

Cseh Sándorné

siket 6.

magyar nyelv és irodalom

6

Cseh Sándorné

siket 6.

történelem

2

Cseh Sándorné

siket 6.

osztályfőnöki

1

Cseh Sándorné

magántanuló

történelem

1

Cseh Sándorné

utazótanári órák

fejlesztés

2

Cseh Sándorné

utazótanári órák

fejlesztés

26

Csukerdáné Batta Ildikó

logopédiai 6.

ének

1

Dézsma Györgyné

logopédiai 7.

ének

1

Dézsma Györgyné

logopédiai 8.

ének

1

Dézsma Györgyné

előkészítő 1.

hallás-r.m.

2

Dézsma Györgyné

előkészítő 2.

hallás-r.m.

2

Dézsma Györgyné

siket 1.

hallás-r.m.

2

Dézsma Györgyné

siket 2.

hallás-r.m.

2

Dézsma Györgyné

siket 3.

hallás-r.m.

2

Dézsma Györgyné

siket 4.

hallás-r.m.

2

Dézsma Györgyné

siket 5.

hallás-r.m.

1

Dézsma Györgyné

siket 5.

osztályfőnöki

1

Dézsma Györgyné

siket 6.

hallás-r.m.

1

Dézsma Györgyné

siket 6.

egyéni anyanyelv

4

Dézsma Györgyné

logopédiai 7.

matematika

5

Dudásné Móger Éva

logopédiai 7.

matematika

4

Dudásné Móger Éva

logopédiai 7.

fizika

2

Dudásné Móger Éva

logopédiai 7.

kémia

1

Dudásné Móger Éva

logopédiai 8.

matematika

4

Dudásné Móger Éva

logopédiai 8.

fizika

2

Dudásné Móger Éva

logopédiai 8.

kémia

1

Dudásné Móger Éva

logopédiai 8.

osztályfőnöki

1

Dudásné Móger Éva

siket 6.

matematika

5

Dudásné Móger Éva

logopédiai 2.

technika - életvitel

1

Erdélyi László

logopédiai 3.

technika - életvitel

1

Erdélyi László

logopédiai 6.

technika-életvitel

1

Erdélyi László

logopédiai 7.

technika-életvitel

1

Erdélyi László

siket 1.

technika-életvitel

1

Erdélyi László

siket 2.

technika-életvitel

1

Erdélyi László

siket 3.

technika-életvitel

1

Erdélyi László

siket 4.

technika-életvitel

2

Erdélyi László

siket 5.

technika-életvitel

3

Erdélyi László

siket 5.

egyéni anyanyelv

2

Erdélyi László

siket 6.

technika-életvitel

1

Erdélyi László

siket 6.

egyéni anyanyelv

1

Erdélyi László

magántanuló

technika-életvitel

1

Erdélyi László

rehabilitáció

technika-életvitel

1

Erdélyi László

tehetséggondozás

közlekedés

2

Erdélyi László

kollégium 4.

kollégiumi óra

20

Farkas - Vincze Viktória

logopédiai 3.

magyar nyelv és irodalom

8

Fazekasné Murányi Márta

logopédiai 3.

matematika

5

Fazekasné Murányi Márta

logopédiai 3.

környezetismeret

1

Fazekasné Murányi Márta

logopédiai 3.

ének

2

Fazekasné Murányi Márta

logopédiai 3.

testnevelés és sport

5

Fazekasné Murányi Márta

logopédiai 3.

erkölcstan/hit- erkölcstan

1

Fazekasné Murányi Márta

siket 3.

magyar nyelv és irodalom

8

Gyárfás Hilda

siket 3.

környezetismeret

2

Gyárfás Hilda

siket 3.

rajz és vizuális kultúra

2

Gyárfás Hilda

siket 3.

erkölcstan/hit-erkölcstan

1

Gyárfás Hilda

siket 3.

egyéni anyanyelv

8

Gyárfás Hilda

utazótanári órák

fejlesztés

1

Gyárfás Hilda

siket 1.

magyar nyelv és irodalom

9

Gyenesné Bakos Tímea

siket 1.

környezetismeret

1

Gyenesné Bakos Tímea

siket 1.

rajz és vizuális kultúra

1

Gyenesné Bakos Tímea

siket 1.

anyanyelvi gyakorlat

2

Gyenesné Bakos Tímea

siket 1.

erkölcstan/hit-erkölcstan

1

Gyenesné Bakos Tímea

siket 1.

egyéni anyanyelv

8

Gyenesné Bakos Tímea

siket 1.

testnevelés és sport

5

Hevér Zsuzsanna

siket 2.

testnevelés és sport

5

Hevér Zsuzsanna

kollégium 10.

kollégiumi óra

16

Hevér Zsuzsanna

kollégium 3.

kollégiumi óra

20

Herczegh Emese

logopédiai 2.

logopédia

8

Jávorszkiné Farkas Judit

logopédiai 3.

logopédia

8

Jávorszkiné Farkas Judit

logopédiai 6.

logopédia

5

Jávorszkiné Farkas Judit

utazótanári órák

fejlesztés

2

Jávorszkiné Farkas Judit

siket 2.

magyar nyelv és irodalom

8

Joó Gyöngyi

siket 2.

matematika

5

Joó Gyöngyi

siket 2.

környezetismeret

1

Joó Gyöngyi

siket 2.

rajz és vizuális kultúra

1

Joó Gyöngyi

siket 2.

anyanyelvi gyakorlat

2

Joó Gyöngyi

siket 2.

erkölcstan/hit-erkölcstan

1

Joó Gyöngyi

tehetséggondozás

meseszakkör

2

Joó Gyöngyi

siket 2.

matematika

4

Joó Gyöngyi

siket 5.

matematika

5

Karcsai Imréné

magántanuló

matematika

2

Karcsai Imréné

kollégium 14.

kollégiumi óra

20

Karcsai Imréné

kollégium 11.

kollégiumi óra

20

Kelemenné Kovács Ágnes

logopédiai 6.

történelem

2

Kerekesné Kövesdi Csilla

logopédiai 7.

történelem

2

Kerekesné Kövesdi Csilla

logopédiai 8.

történelem

2

Kerekesné Kövesdi Csilla

kollégium 12.

kollégiumi óra

20

Kerekesné Kövesdi Csilla

óvoda logopédia

óvodai foglalkozás

20

Kormos Sándorné

óvoda logopédia

diszlexia prevenció

3

Kristóf Réka

óvoda logopédia

logopédia

3

Kristóf Réka

előkészítő 1.

egyéni anyanyelv

5

Kristóf Réka

előkészítő 1.

anyanyelvi gyakorlat

2

Kristóf Réka

előkészítő 1.

technika - életvitel

1

Kristóf Réka

utazótanári órák

fejlesztés

6

Kristóf Réka

logopédiai 6.

testnevelés és sport

5

Kovács Péterné

logopédiai 7.

földrajz

1

Kovács Péterné

logopédiai 7.

testnevelés és sport

5

Kovács Péterné

logopédiai 7.

osztályfőnöki

1

Kovács Péterné

logopédiai 8.

földrajz

2

Kovács Péterné

logopédiai 8.

testnevelés és sport

5

Kovács Péterné

siket 3.

testnevelés és sport

5

Kovács Péterné

siket 4.

testnevelés és sport

5

Kovács Péterné

siket 5.

hon-és népismeret

1

Kovács Péterné

siket 6.

testnevelés és sport

5

Kovács Péterné

magántanuló

természetismeret

2

Kovács Péterné

logopédiai 3.

rajz és vizuális kultúra

2

Kovács Zsolt

elékészítő 2.

magyar nyelv és irodalom

9

Kovács Zsolt

elékészítő 2.

matematika

5

Kovács Zsolt

elékészítő 2.

anyanyelvi gyakorlat

2

Kovács Zsolt

elékészítő 2.

technika-életvitel

1

Kovács Zsolt

elékészítő 2.

erkölcstan/hit-erkölcstan

1

Kovács Zsolt

siket 6.

rajz és vizuális kultúra

1

Kovács Zsolt

siket 5.

testnevelés és sport

5

Lakatosné Kelemen Ágnes

tehetséggondozás

úszás

2

Lakatosné Kelemen Ágnes

kollégium 15.

kollégiumi óra

18

Lakatosné Kelemen Ágnes

óvoda siket

óvodai foglalkozás

20

Lipthay Ágnes

előkészítő 1.

testnevelés és sport

5

Lugosi Andrea

előkészítő 2.

testnevelés és sport

5

Lugosi Andrea

kollégium 13.

kollégiumi óra

16

Lugosi Andrea

kollégium 9.

kollégiumi óra

20

Pekk Emese

óvoda logopédia

logopédia

5

Mogyoróssyné Papp Erika

kollégium 5.

kollégiumi óra

20

Mogyoróssyné Papp Erika

logopédia 6.

erkölcstan/hit-erkölcstan

1

Muraközy Andrea

logopédia 7.

erkölcstan/hit és erkölcstan

1

Muraközy Andrea

logopédia 8.

erkölcstan/hit és erkölcstan

1

Muraközy Andrea

siket 2.

egyéni anyanyelv

1

Muraközy Andrea

siket 3.

egyéni anyanyelv

1

Muraközy Andrea

siket 6.

erkölcstan/hit és erkölcstan

1

Muraközy Andrea

siket 5.

rajz és vizuális kultúra

1

Nagyné Dócs Diána

siket 5.

erkölcstan/hit és erkölcstan

1

Nagyné Dócs Diána

kollégium 7.

kollégiumi óra

20

Nagyné Dócs Diána

utazótanári órák

fejlesztés

22

Panyik Henriette

utazótanári órák

fejlesztés

23

Pauliczky Beáta

logopédia 6.

magyar nyelv és irodalom

6

Pongó János

logopédia 6.

informatika

1

Pongó János

logopédia 6.

osztályfőnöki

1

Pongó János

logopédia 7.

informatika

1

Pongó János

logopédia 8.

magyar nyelv és irodalom

6

Pongó János

logopédia 8.

informatika

2

Pongó János

siket 5.

informatika

1

Pongó János

siket 6.

informatika

1

Pongó János

magántanuló

informatika

1

Pongó János

tehetséggondozás

informatika

4

Pongó János

elékészítő 1.

egyéni anyanyelv

5

Salétli Erzsébet

siket 4.

magyar nyelv és irodalom

8

Salétli Erzsébet

siket 4.

matematika

5

Salétli Erzsébet

siket 4.

erkölcstan

1

Salétli Erzsébet

logopédia 6.

rajz és vizuális kultúra

1

Salétli Rita

logopédia 7.

rajz és vizuális kultúra

1

Salétli Rita

logopédia 8.

rajz és vizuális kultúra

1

Salétli Rita

siket 4.

rajz és vizuális kultúra

2

Salétli Rita

kollégium 8.

kollégiumi óra

20

Salétli Rita

kollégium 2.

kollégiumi óra

20

Salétli Ildikó

siket 6.

angol

2

Sümegi Csabáné

siket 7.

angol

2

Sümegi Csabáné

siket 8.

angol

2

Sümegi Csabáné

siket 5.

angol nyelv

2

Sümegi Csabáné

siket 6.

angol nyelv

2

Sümegi Csabáné

utazótanári órák

fejlesztés

14

Sümegi Csabáné

kollégium 1.

kollégiumi óra

20

Szalay Krisztina

logopédia 6.

rehabilitáció

2

Szeremi Gáborné

logopédia 7.

rehabilitáció

2

Szeremi Gáborné

logopédia 8.

rehabilitáció

2

Szeremi Gáborné

tehetséggondozás

könyvtáróra

10

Szeremi Gáborné

tehetséggondozás

könyvtárhasználat

2

Szeremi Gáborné

logopédia 7.

logopédia

6

Szirkó Piroska

logopédia 8.

logopédia

5

Szirkó Piroska

siket 2.

egyéni anyanyelv

8

Szirkó Piroska

magántanuló

logopédia

1

Szirkó Piroska

utazótanári órák

fejlesztés

3

Szirkó Piroska

előkészítő 2.

egyéni anyanyelv

8

Tari Edina

siket 6.

egyéni anyanyelv

2

Tóth Zsófia Eszter

kollégium 6.

kollégiumi óra

20

Tóth Zsófia Eszter

utazótanári órák

fejlesztés

20

Vámosiné Gyetvai Edina

logopédia 6.

gépírás

2

Vigh Imréné

előkészítő 1.

magyar nyelv és irodalom

9

Vigh Imréné

előkészítő 1.

matematika

5

Vigh Imréné

előkészítő 1.

erkölcstan/hit-erkölcstan

1

Vigh Imréné

siket 5.

gépírás

1

Vigh Imréné

siket 6.

gépírás

2

Vigh Imréné

logopédia 7.

magyar nyelv és irodalom

6

Zsdánszki Csilla

siket 5.

magyar nyelv és irodalom

6

Zsdánszki Csilla

siket 5.

történelem

2

Zsdánszki Csilla

siket 5.

egyéni anyanyelv

2

Zsdánszki Csilla

magántanuló

egyéni anyanyelv

2

Zsdánszki Csilla

óvoda logopédia

fejlesztés

6

Zsdánszki Csilla

óvoda logopédia

alapozó terápia

1

Zsdánszki Csilla

982

 



<<< Előző cikkhezKövetkező cikkhez >>>


Az aktuális 'MUNKATERVEK'  című téma valamennyi cikke
Közgyűlés :  A 2016/2017. tanév munkatervének fenntartói véleményezése ...
Tantestület :  3. melléklet: Szakköri órarend ...
Tantestület :  3. melléklet: Kollégiumi órarend ...
Tantestület :  3. melléklet: Iskolai órarend ...
Tantestület :  2. melléklet: Tantárgyfelosztás ... Ezt olvasom!
Tantestület :  1. melléklet: Órafelosztás ...
Tantestület :  Munkaterv a 2016/2017-es tanévre ...

 
    


Generálás ideje: 0.04 mp 
 KEZDŐLAPRA
 LETÖLTÉSEK
 TÁRSOLDALAK
 VENDÉGKÖNYV
 STATISZTIKA

Keresés a honlapon


Felhasználónév:

Jelszó:



  

WEBKAMERA: EGER, DOBÓ TÉR

...ami mindíg jól jöhet...


Online rádiók

A linkre kattintva, külön fülben megnyíló oldalon számos internetes rádió élő, online adása található. Csak kattintson kedvenc adója nevére és máris hallgathatja annak műsorát.



A gondolkodás olyan mint az ejtőernyő. Akkor jó, ha nyitott!

Rubik Amőba Szókereső Állatos
szókereső


Pályázatok, alapítvány
HATÁRTALANUL
Tovább a pályázat főoldalára

HAT-14-01-0623 :
Nagy királyaink, költőink, történelmi személyiségeink nyomában

TÁMOP pályázat
Tovább a pályázat főoldalára
Tovább a pályázat főoldalára
 1. A pályázat bemutatása
 2. Nyitó rendezvény
 3. Programok
 Utazótanári családi nap
 Őszi családi nap
 Partnerintézmények...
 Logopédiai szakmai nap
 Regionális szakmai nap
 Tájékoztató bölcsőde...
 Mentálhigiéné
 Szakmai nap védőnőknek
 Tájékoztató családgo...
 Tavaszi szakmai nap
 Szakmai délelőtt gye...
 Érzékenyítő program...
 Eszközbemutató
 Iskolai családi nap
 Ismeretátadás
 4. Képzések
 Az együttnevelés elm...
 Tehetséggondozás elm...
 Horizontális tanulás
 Kompetenciafejlesztés...
 Utazótanári továbbké...
 Horizontális tanulás-...
 Tehetséggondozás-Eg...
 Differenciálás a gyak...
 Tehetséggondozás 2.
 Családközpontú korai...
 Együtt működünk!
 Méhzümmögés és dühr...
 5. Új eszközeink
 6. Eszközkölcsönző
 7. Szakmai dokumentumok
 8. Nyilvánosság
 9. Környezeti fenntarth...
 10.Zárórendezvény


ALAPÍTVÁNYUNK
Tovább az alapítvány oldalára

 • Az alapítványról
 • ADÓ 1%
 • Beszámoló (2016)


Statisztika
Te vagy itt a(z)
1686009
látogató!
Ma  424,
ebben a hónapban
8591 látogató volt.
Jelenleg
0 regisztrált tag
és 7 vendég olvas minket.

TÁRHELY-
SZOLGÁLTATÓNK




Unsoft.hu

Kapcsolat

Webmester